ti je baba, nana e gjyshi ma i mire qe jeta na ka fal neve… ti je shpirti ma i bardhe qe mban toka… urime ditelindjen dhe mos e ndalo zemren kurre se rrehuri sepse thjesht jeta ime pa ty nuk ka asnje lloj kuptimi… #bestdad ️. Por unë kam vetëm një shpjegim të thjeshtë. E vjetra, e reja, e shkuara, e sotmja, të moçmit e më të vegjlit, miqtë e të paftuarit, të huajt e të afërmit, legjendat dhe historia, besëtytnitë dhe besimi në Zot, festat dhe vajtimet, mësuesit e jetës dhe ata të librave, varfëria dhe shpirti i pasur, traditat e një populli dhe përpjekjet e dhunshme të një shteti për. Miri ka postuar një video ku Artisia e uron duke kënduar shqip “Shumë urime për ty!”. Legjenda Sabri Fejzullahu, publikon 'Urime shpirti jem' (Video) 24 tetor 2018 - 17:12 Tash e sa dekada në skenë, me muzikën e legjendës së gjallë Sabri Fejzullahu, u rritën qindra gjenerata, shkruan gazeta "Kosova Sot Online". Ti je gezimi yneLexo. atëherë shpirti i tij i vërtetë, i dridhur, i ndrojtur dhe i trishtuar, shk ë l q e n p ë r m e s mantelit të Eliogabal o s. Nita ka kohë që jeton në Londër për shkak të bashkëjetesës me të dashurin e saj i cili jeton në Mbretërinë e Bashkuar. 'Sot merr 3 urime në një ditëlindje', nëna që u braktis nga i fejuari dhe familja kërkon djalin: Kam zërin e tij në kokë 'mami, mami' Pa Gjurmë sjell sot apelin e trishtë të një nëne e cila prej 41 vitesh kërkon djalin e saj. 2k Likes, 46 Comments - Learta Jakupi (@leartajakupi) on Instagram: "Adora gëzuar ditëlindjen e 6-të 🎈 Shpirti i halles, te dua ️". Të dua”, ishte ky urimi që ka bërë Kida motrës së saj. Ajo ka mbushur 34-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urimet e shumta. Urime per ditelindje e motres favorable for businesses and shops for rent or for sale. Këngëtarja Zanfina Ismaili feston sot ditëlindjen. Ai gjate gjithe kohes me qorton ne gabimet qe une bej dhe per kete e dua edhe me shume sepse do te thote qe ai kujdeset per mua. Zoti na bekoi me ardhjen ne jetë të më të dashurit tone ogreni. Shiko Profilin Shiko Postimet e Forumit Shiko Hyrjet e Blogut Vizito Homepage iii pazevendesueshem! Super Mod. Para trupave të FSK-së, Kurti ka përsëritur se shërbimi ushtarak duhet të jetë i detyrueshëm në Kosovë. Urime Per Ditelindjen E Motres. “Frankfurt, gëzuar ditëlindjen për mua. Përveç bekimit të madh dhe dhuratës më të mirë që ka, Londonin, për këtë përvjetor të tij ai ka marrë edhe shumë urime nga kolegë por më e veçanti ka qënë ai i Sara Hoxhës, bashkëshortes së tij. Mezi pres derisa tit ë rritesh dhe të të mbaj dorën. Elvana Gjata: Një urim nga shpirti për ditëlindjen e shoqes së ngushtë! 10 Prill 2016. Urime ditelindjen daja Goni. "Urime ditëlindjen e bukura ime edhe 100 vite te lumtura festofsh oooo yll", ishte urimi i Kumrijes. Top Channel Albania 276,439 views. RTV Ora News është televizion lider në tregun e medias informative me një eksperiencë dhe kontribut 13 vjecar në shërbim të shqiptarëve, kudo që jetojnë brenda dhe jashtë kufijëve. Moderatori i Top Channel Ledion Liço ditën e sotme feston 30 vjetorin e tij. Shume Urime Ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet. sherif thirrur sesi hmm vdesė xhimi p mish koka biznes zonjusha vrave zjarrit super gjėnė bėmė c. Urrime Urime N!LA. Në këtë datë të veçantë për të ka pranuar urime të shumta. Urime ditëlindja motër, faleminderit që gjithnjë ke qenë në krahët e mi”, shkroi ajo. Në këtë ditë të veçantë për Erën, nuk ka si të mungojë edhe një urim nga motra e saj Nora. Enca Haxhia-Noizyt:Gëzuar ditëlindjen shpirti im binjak! 27/09/2016, 12:42 27/09/2016 Reperi Noizy ka marrë mijëra urime në rrjetet sociale. Albanische/andere gedichte Superweb. Çifti u bekuan me një djalë për të cilin zgjodhën emrin Efehan. U gëzofsh çdo ditë të jetës", ishte urimi i Sahides. Urime ditelindjen, nje personi te vecante, qe gjithe jeten, ka qene nr1 ne gjithcka! E mbi te gjitha ka qene, eshte e do te mbetet perhere, "ROOOOOCK". Por ju sygjeroj qe. Luana Vjollca sot feston ditëlindjen Që në minutat e para të ditës së sotme, moderatorja ka pranuar urime të shumta me rastin e ditëlindjes. Adelina Ismaili i ka bërë dedikimin special Zanfinës për ditëlindje. Vite më parë ai u martua me aktoren e njohur Teuta Krasniqi, por që martesa e tyre nuk zgjati shumë. Ajo sot ka festuar ditëlindjen e dytë të vajzës, Dorelës. Lexo Profilin Lexo Postimet. YouTube Premium. Janë emocionuese në fakt fjalët, që e motra e tij Barbana i shkroi, e që fatkeqësisht nuk u përmbushën. “Kush ka motra botën ka. RE: -U-R-I-M-E Ditëlindja ~~~ N!LA ~~~ Pėrgjigju Citat Ndrysho Fillimi: Postimi: N!LA. nė kėtė Faqe. Zoti te bekoftë,”-përfundon Besi në rrjete sociale. dicka si -Ditlindja yte pa mu. ‘Jam mama ma e lumtur ne bote me nji shpirt te bukur si ti ! Falenderoj Zotin per ty !Edhe 100 vite te bukura ashtu me dashuri e rreze dielli qe ti rrezaton per ne! Shpirti plot,pasuria ime!’ ka shkruar nëna e moderatores krah fotos së publikuar ku duket qartë ngjashmëria e tyre nënë e bijë. 4,185 Likes, 16 Comments - BRUNO (@iambrunooooo) on Instagram: "@klajdiharuni gezuar ditelindjen shpirti im Jam me fat qe je pjese e jetes time. Me fjalët më të mira e uroi edhe Lulja. 23-vjeçarja Dua, është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria. Nuk kishte se si të mungonte edhe urimi special i motrës së saj Adelina Ismailit e cila i …. " : ka shkruar në mbishkrimin dedikuar vajzës për ditëlindjen e gjashtë. 'Shpirti yt i bukur e meriton', Adelina Ismaili surprizon Zanfinën për ditëlindje. Shiko Profilin Shiko Postimet e Forumit Shiko Hyrjet e Blogut Vizito Homepage iii pazevendesueshem! Super Mod. Urime Ditelindjen Moter. Përveç bekimit të madh dhe dhuratës më të mirë që ka, Londonin, për këtë përvjetor të tij ai ka marrë edhe shumë urime nga kolegë por më e veçanti ka qënë ai i Sara Hoxhës, bashkëshortes së tij. Enca Haxhia-Noizyt:Gëzuar ditëlindjen shpirti im binjak! 27/09/2016, 12:42 27/09/2016 Reperi Noizy ka marrë mijëra urime në rrjetet sociale. Ryva Kajtazi u bë e njohur si aktore, e pastaj edhe si këngëtare. ", tha Teuta në postimin e saj. Urime ditelindjen moter | Poezi per Ditelindje te Ndryshme Motres time qe fort e dua! Sign in with your Google Account (YouTube, Google+, Gmail, Orkut, Picasa, or Chrome) to add ErklaButterfly 's video to your. Gezuar ditelindjen. Në këtë datë të veçantë për të ka pranuar urime të shumta. Armenisch, Tsenund. Kjo është bërë e ditur nga një urim i motrës së saj, Fjolla Llalloshi në rrjetin social “Instagram”. Këngëtarja Zanfina Ismaili feston sot ditëlindjen. Te dua sa 100 diej. Poezi shqip dashuria pë'r muzikë'n i lindi si duket me ndihmë'n e dajë's së' tij i cili ë'shtë' besniku, antari i grupit 2po2 me të'. Në kuadrin e organizimit të aktiviteteve letrare, Galaktika Poetike “ATUNIS” shpall çmimet letrare “Frang Bardhi – 2015” për Konkursin Ndërkombëtar të Tregimit të Shkurtër. Ajo vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun. Ai gjate gjithe kohes me qorton ne gabimet qe une bej dhe per kete e dua edhe me shume sepse do te thote qe ai kujdeset per mua. Gezuar ditelindjen, Mbase nuk jam i pari qe po te uroj, por do te mundohem te jem me miri nga ata qe te kane uruar Te uroj te kesh gjithe lumturine qe zemra jote mund te mbaje, te gjitha buzeqeshjet qe nje dite mund te sjelle, te gjitha te mirat qe jeta mund te ofroje. ti je baba, nana e gjyshi ma i mire qe jeta na ka fal neve… ti je shpirti ma i bardhe qe mban toka… urime ditelindjen dhe mos e ndalo zemren kurre se rrehuri sepse thjesht jeta ime pa ty nuk ka asnje lloj kuptimi… #bestdad ️. ", tha Teuta në postimin e saj. E dua pa fundMe te kaloj castet me te bukura te jetes sime. Urime ditelindjen, thesar i zemres sime! Qielli ka yjet,ndersa une te kam Ty… Gezuar ditelindjen shpirti mamit!”, ka shkruar Andrra “E kam te pamundur t’i kerkoj Zotit me shume se c’kam sot! E vecanerisht ne kete dite, mora bekimin me te embel me ardhjen tende ne jete,2 vite me pare biri im… Gezuar ditelindjen!. Armando Sadiku është kthyer në idhullin e shumë të rinjve, por për dy femra ai ka qenë gjithmonë idhull, edhe kur nuk kishte shënuar golin kundër Rumanisë Ato janë Mira dhe Ana, nëna dhe motra e Sadikut"Ai është një fëmijë i rrallë, ta them si nënë, ai lindi me këmishë", shprehet nëna e Armando SadikutPërveç, vëllait të vogël, e gjithë familja zgjodhi që. zemra ime urime ditelindja bija ime (emine mustafa)! urim ditelindje per m. ‘Shpirt e dritë, Kaia e vockël, e bukur, e ëmbël, sot i mbushe dy vjet ️ ️ ️ Qe dy vjet, na ke kompletu portretin tonë familjar, duk. “Urime ditëlindjen ylli im”, shkroi ajo krahas fotografisë që publikoi. "Urime ditëlindjen njëra nga shpirtat e mi të. Urime ditëlindjen dashuria ime e madhe, mbështetja ime më e madhe, motivimi im më i madh. Je ti ajo që sjell vec kënaqesi dhe lumturi. august 25 ; dhe nis e. “Kush ka motra botën ka. Lulja e lirisë, që nuk e priti lirinë të bëhet nënë. Kreu i shtetit shqiptar, presidenti ilir Meta ka reaguar ne lidhje me votimin e mbrëmshëm në parlamentin e Maqedonisë. Vite më parë ai u martua me aktoren e njohur Teuta Krasniqi, por që martesa e tyre nuk zgjati shumë. 2k Likes, 46 Comments - Learta Jakupi (@leartajakupi) on Instagram: "Adora gëzuar ditëlindjen e 6-të 🎈 Shpirti i halles, te dua ️". Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli ka uruar të ëmën e saj me rastin e ditëlindjes. dergo mesazhe urime per nenen, babain, te fejuarin, bashkshortin apo admirer. Këngëtari shqiptar, Alban Ramosaj feston sot ditëlindjen e 23-të. Lojtari i skuadrës së West Ham, Declan Rice ka festuar sot 21-vjetorin e lindje dhe shoku i skuadrës, Jack Wilshere ka menduar që t’i bëjë një surprizë pak a shumë të frikshme. Gefällt 15. Pershendes gjithe shqiptaret kudo qe ndodhen; qofte viti i mbare ne te gjitha fushat e jetes. Shqiptare te bashkuar per nje Shqiperi te bashkuar ! Sot është 8 marsi, Dita Ndërkombëtare e Gruas, që shqiptarët e njohin edhe si Ditën e Nënës, dita ku nderohet sakrifica dhe përkushtimi i gjithë grave në botë, në familje, në shoqëri, në punë e kudo. Vllau i motres i mbush31 Pranvera e pritsh edhe shum e shum tjera. Para disa muajsh ai beri nje aksident me makine qe me te vertete me tronditi shume. Albanische/andere gedichte Superweb. Urime Ditelindjen Moter. 2013 Kjo faqe eshte krijuar per t'ju dhene nje ndihmese se per cfare mund te uroni te afermit ose miqte tuaj. 15,064 likes · 136 talking about this. 4,185 Likes, 16 Comments - BRUNO (@iambrunooooo) on Instagram: "@klajdiharuni gezuar ditelindjen shpirti im Jam me fat qe je pjese e jetes time. E sot është një ditë e veçantë për Bleron dhe Teutën, pasi e vogla e tyre feston ditëlindjen e saj të tetë. Faleminderit për urimet i nderuar Ilir dhe dëgjofsha mirë përzu,familjen dhe rrethin dashamirës qe ju rrethon. html at balah. Mos harro qe Mami te do shume dhe je drita e syve te mij. Khloe Kardashian feston sot ditëlindjen. Gezuar Ditelindjen Gjyshja Ime Dhurate Per Ditelindjen Kenge Per Femije Me Tekst Ne Shqip: pin. ” Gezuar Ditelindjen, Zemra Ime! Happy Birthday, My Love! Thank you for choosing me to be your mother. Uroj qe jeten ta kesh te ndritshme si nje yll,e te bukur si trendafil. Festim Arifi, i njohur me nofkën Lyrical Son, është burri që një grua do të ëndërronte. fraza urime per ditelindje ditelindje, thenie per com. Këngëtarja hyri në Instagram për të postuar një foto me motrën dhe për ta uruar në mënyrën më të mirë. Shijo Diten Tende. Nuk kishte se si të mungonte edhe urimi special i motrës së saj Adelina Ismailit e cila i …. Postimi i plotë: “E shtrenjta ime, beba ime, drita e syve te mi, shpirti i shpirtit tim, gëzimi im, Tara ime Urime Ditelindja e 8-të. Urime per ditelindje motres favorable for businesses and shops for rent or for sale. Ndodhitë e pazakonta që manifestohen në forma të ndryshme, janë shpesh të pakapshme për natyrën e mendjes sonë. Por shumë nga ne shohin vetëm gjembat, të metat dhe nuk e vlerësojne natyrën e pastër që Zoti ka mbjellë në shpirtrat tanë. Gezuar Ditelindjen piti dhe 121 Vjeçe!!!! Si vala e detit te ardht dashuria si pellumb i bardh te qoft lumturia Me gezime e hare e kalofsh kete fest Urime ditelindje i befsh 121 vjeç!!! Per pitin e bukur!!!. Pershendes gjithe shqiptaret kudo qe ndodhen; qofte viti i mbare ne te gjitha fushat e jetes. Фејсбук омогућава људима да деле и чини свет отворенијим и повезанијим. ‘Shpirt e dritë, Kaia e vockël, e bukur, e ëmbël, sot i mbushe dy vjet ️ ️ ️ Qe dy vjet, na ke kompletu portretin tonë familjar, duk. Faleminderit për urimet i nderuar Ilir dhe dëgjofsha mirë përzu,familjen dhe rrethin dashamirës qe ju rrethon. Kjo tingellon aq bukur , dridh zemren time , qfaq shpresen te kem ne jete ,te te kem Vella ne jete e mos te kem emer me. Safetja po e feston ditëlindjen e saj. “Frankfurt, gëzuar ditëlindjen për mua. Zoti ju dhuroftë shumë vite jetë plot shëndet dhe lumturi, sepse do të jeni në duart e Zotit tonë. U gëzofsh çdo ditë të jetës", ishte urimi i Sahides. Ato e kanë treguar gjithmonë lidhjen e ngushtë që kanë me njëra-tjetrën, ndaj nuk kishte sesi edhe në këto fjalë të mos ndihej dashuria e madhe që kanë për njëra-tjetrën. Ajo u … Continue reading Nora Istrefi bëhet e ndjeshme në ditëlindjen e motrës. Urime Per Ditelindjen Edhe 100, Gjirokastër, Albania. "Herzlichen Glückwunsch zum Geburtstag" heisst auf. Në qoftë se ju keni gjetur se mesazhet me tekst, Mesazhe, apo WhatsApp chat histori në telefonin tuaj janë të humbur, ose e keni fshirë ato aksidentalisht, ju mund të provoni Wondershare Dr. Aurela nuk i ka kursyer dedikimet dhe urimet për të motrën duke thënë: “Edhe 100 vjeç motra ime. Je shoku me i denje qe kam, je mirkuptuesi me i mire per mua. Ftesë në 5, Fatma & Elvis Naçi: Muaji i Ramazanit në shtëpinë tonë, 24 Prill 2020, Pjesa 3 - Duration: 19:19. Urime :: Arsimtarët dhe nënat festojnë festat e tyre, 7-8 Marsin Postuar nga: Albo te Hene, 07 Mars 2005 - 09:20 -- (50607 Lexime) Ja tek erdhi përsëri këtë vit 7 dhe 8 marsi, dy prej festave më domethënëse për familjet shqiptare kudo që ato punojnë, jetojnë e mësojne sot. Pac shëndet, dashuri të pafund, shumë gëzime dhe lumturi. Oltre a dare la tua opinione su questo tema, puoi anche farlo su altri termini relativi a gezuar ditelindjen, urime ditelindjen, gezuar ditelindjen vellai im, urime ditelindjen babi, gezuar ditelindjen zemra ime, urime per ditelindjen e motres e gezuar ditelindjen mami. Blero me këtë rast duket se ka zgjedhur fjalët më të ëmbla dhe romantike për të uruar Afronën. Të dua”, ishte ky urimi që ka bërë Kida motrës së saj. E sot është një ditë e veçantë për Bleron dhe Teutën, pasi e vogla e tyre feston ditëlindjen e saj të tetë. Paqi shëndet, harmoni familjare gjithnjë pranë Radio Zërit të Arbërit,duke uruar që ky. Geburtstagsgrüße in 40 Sprachen EasyBirthday. te dua shume urime edhe 100 e lumtur siq je me krejt tmirat e botes", ka shkruar ai. Urime 2020 shoqja ime e dashur! Kete dedikim ia kushtoj personit me te dashur ne bote motres time te dua dhe te adhuroj gezuar vitin e ri 2020. "Shumë urime për vëllau tim të vogël ku nuk është tashmë. Nga kjo martesë ata kanë dhe një vajzë të cilën e kanë pagëzuar me emrin Tara. Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, e ka festuar ditëlindjen e gjyshes së tij siç i ka hije. Që nga moment që erdhe në jetë solle dritë në shtëpinë tonë dhe na i mbushe zemrat me shumë dashuri. Nuk kishte se si të mungonte edhe urimi special i motrës së saj Adelina Ismailit e cila i …. ti je baba, nana e gjyshi ma i mire qe jeta na ka fal neve… ti je shpirti ma i bardhe qe mban toka… urime ditelindjen dhe mos e ndalo zemren kurre se rrehuri sepse thjesht jeta ime pa ty nuk ka asnje lloj kuptimi… #bestdad ️. html at balah. Elvana Gjata: Një urim nga shpirti për ditëlindjen e shoqes së ngushtë! 10 Prill 2016. Ftesë në 5, Fatma & Elvis Naçi: Muaji i Ramazanit në shtëpinë tonë, 24 Prill 2020, Pjesa 3 - Duration: 19:19. Mos harro qe Mami te do shume dhe je drita e syve te mij. Ija ime, shpirti im i bute, luledelet e mia, natyra ime, thjeshtesia ime, kripa e bukes time, Perendesha e femijerise time, urime 80 vjetorin. E sot motra e vogël e Norës, Era feston ditëlindjen e saj të 23-të. Por jan lot qe i qes nga shpirti se vuaj shum per ty Ich habe geschrieben, und schreibe wieder. Shpirti im, të uroj që çdo ditë e jetës tënde të jetë buzëqeshje, ëmbëlsi, fat, shëndet, mbarësi dhe shumë dashuri rreth […]. Gezuar Ditelindjen Shpirt - YouTube: pin. 2013 Kjo faqe eshte krijuar per t'ju dhene nje ndihmese se per cfare mund te uroni te afermit ose miqte tuaj. Shpresoj që ky vit dhe të […]. Këngëtari Sinan Hoxha ka festuar ditëlindjen dhe ka marrë surprizën më të bukur nga bashkëshortja e tij. Je ti ajo që sjell vec kënaqesi dhe lumturi. @tali_event @pasticeri_mon_amour @argjendari_miluna_durres 🙏 A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Apr 19, 2019 at 4:10pm PDT. Ai mori urime të shumta nga familjarë, miq e kolegë, ndërsa me këtë rast ai shkëputi disa kujtime nga fëmijëria. RTV Ora News është televizion lider në tregun e medias informative me një eksperiencë dhe kontribut 13 vjecar në shërbim të shqiptarëve, kudo që jetojnë brenda dhe jashtë kufijëve. "Shumë urime për vëllau tim të vogël ku nuk është tashmë. Ta duash familjen, vendin tend dhe te punosh cdo dite per te qene i zoti ne cdo gje qe te intereson. Ajo ishte vetëm 19-vjeç kur humbi kontaktet me djalin e saj, të cilin e kishte dërguar në jetimore. Sub-forums: Rrefime ndjenjash; Tema 1K Mesazhe 32. Por shumë nga ne shohin vetëm gjembat, të metat dhe nuk e vlerësojne natyrën e pastër që Zoti ka mbjellë në shpirtrat tanë. Ryva Kajtazi u bë e njohur si aktore, e pastaj edhe si këngëtare. Gjithë familja Binaku-Bletar Drenas: Me shumë nder dhe respekt për Ty. Moj Kosova jonë. Enca po bën shumë zhurmë së fundi në media, më së shumti për këngën e re, dhe deklaratat pikante. Gezuar ditelindjen urime. 23-vjeçarja Dua, është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria. Gezuar Ditelindjen piti dhe 121 Vjeçe!!!! Si vala e detit te ardht dashuria si pellumb i bardh te qoft lumturia Me gezime e hare e kalofsh kete fest Urime ditelindje i befsh 121 vjeç!!! Per pitin e bukur!!!. Reperi Genc Prelvukaj është një artist mjaft i dashur për publikun, këngët e tij vazhdojnë të mbeten hite. Nata e mbrëmshme ka qenë shumë e veçantë për këngëtaren Shkurte Fejza, pasi vajza e saj Gresa e kishte kanagjegjin, me ç'rast, bashkë me familjare, mike e shoqe festuan deri në orët e vona të natës, shkruan "Kosovarja Nuk kanë munguar dhjetra lajme që kishin të bënin kryesisht me fustanet e nuses, mysafiret dhe komente…. Kastro Zizo bëhet baba për herë të tretë, zbulon emrin e vogëlushit. Faleminderit Zotit që më bekoi me ty në jetë, Faleminderit ty që çdo ditë të jetës na mbush me lumturi dhe dashuri të pafund. atëherë shpirti i tij i vërtetë, i dridhur, i ndrojtur dhe i trishtuar, shk ë l q e n p ë r m e s mantelit të Eliogabal o s. Kjo tingellon aq bukur , dridh zemren time , qfaq shpresen te kem ne jete ,te te kem Vella ne jete e mos te kem emer me. Bashkë me motra, çmallet shpirti, Fjalë pas fjale, pa mbarim, Për krejt kohën qe me iku, Që kur vajta për mërgim. Madje familja e saj ishin kujdesur të organizojnë një festë të vogël. Urime Per Ditelindje burrit tim te dashur, Kam nderin të kujtoj se ti je njeriu me inteligjent, i durueshem, dhe baba i zoti! Unë te jam mirënjohëse që të kam pjese në jetën time! Faleminderit qe mi ke plotesuar te gjitha deshirat dhe me ke mbajtur si nje princeshe! Gezuar Ditelindjen!. Me gezim e harmonita uroj JETa ime Ditlindjen ty. Shfletoni arkivat tona me poezi, proza, tregime, ese dhe tekste këngësh. Urime ditlindjen moter edhe shum te tjera te dashuroj ne jet te jesh e lumtur per gjithmon. Mesazhe Ditelindje, Gezuar Ditelindjen shokun Art ღ ndrryshme - Ditelindje- ღ 9756 101 Community forum community vellain, urimi per pin Aurela Gaçe kishte ditëlindjen, befasia që i bëri bashkëshorti e. "Herzlichen Glückwunsch zum Geburtstag" heisst auf. Dhe përfundimisht urime për divorcin e sigurt, sepse njëra prej tyre mjafton për të ardhur deri në divorc, e lëre më disa prej tyre! I përmenda këto cilësi të këqija të një gruaje, të cilat kanë si përfundim ndarjen apo përfundimin e martesës, ngaqë shumë nga gratë i përdorin këto gjëra dhe pastaj habiten, se pse burri. “Happy Birthday my beautiful sis , ëish you all the best 100 more to come , Love you @njomzalatifi” “Urime ditëlindjen motra ime e bukur, t;i dëshiroj gjitha të mirat, dhe 100 të tjera. " You may also want to include another (famous Albanian) expression in your card: "U bëfsh edhe 100 vjeç" which means: "May you become 100 more years old. I ngjajshëm “Urime ditelindjen …. U gëzofsh çdo ditë të jetës", ishte urimi i Sahides. Ajo ishte vetëm 19-vjeç kur humbi kontaktet me djalin e saj, të cilin e kishte dërguar në jetimore. Unë jam e bekume që t’kam ty, të kam motër edhe shoqen ma tmirë, ti je pjesë e shpirtit tem, çdo gëzim i yti edhe i Nesit është edhe i imi, e hidhërime mos paçim kurrë! Urime ditëlindjen me krejt të mirat e kësaj botë! Zoti të bekoftë. Shpirti im, të uroj që çdo ditë e jetës tënde të jetë buzëqeshje, ëmbëlsi, fat, shëndet, mbarësi dhe shumë dashuri rreth […]. Jemi shumë krenarë dhe të bekuar që të quajmë ty djalin tonë. Ajo sigurisht që do të ketë marrë urime nga më të bukurat por pa dyshim më speciali është ai nga dy motrat e saj, Marina dhe Luana. Në çdo hap që ke hedhur, më ke bërë krenare. Ja dhe disa foto me urime per ditelindjen per Lirenti. Urime diten tuaj. Ne cdo cast te veshtire qe kam kaluar gjithmone ke qene si nje busull drejtuese per mua. Geburtstagsgrüße in 40 Sprachen EasyBirthday. Si të shërohen humbur dashurinë mesazhe nga iPhone dhe Android Phones. "Urime ditëlindjen shpirti im. Kaia shpirti mamit, je si rreze dielli dhe si fllad pranvere që ta knaq shiprtin. Safetja po e feston ditëlindjen e saj. Uroj qe ditet qe vin te jene relizim i deshirave dhe endrrave tu. Të të shoh ty duke u rritur çdo ditë, duke u bërë shembulli më i mirë i vajzës. Urime ditelindjen Qyteti : tiran - Postuar me: October 26, 2008 3:28 pm. Urime Ditelindjen Moter. Faleminderit Zotit që më bekoi me ty në jetë, Faleminderit ty që çdo ditë të jetës na mbush me lumturi dhe dashuri të pafund. Kto qe i shkruaj nuk jan poezi. Ka disa kohë që jam bërë edhe vet degjues fanatik i Radios "Zëri i Arbërit", i kësaj radio që falë programeve të pasura dhe materialeve të zgjedhura që emiton, ka bërë për vete shumë degjues dhe në mesin e tyre edhe nje numer të koniderueshem intelektualesh, si: shkrimtar, piktor, aktor, punetorë të arsimit, mbledhës të folklorit etj. "Shpirti i mamit,urime 6 vjetorin e lindjes u befsh edhe 100 vjec bija ime e bukur…Te don Mami,Babi,Arti,Buna,Ana", ka shkruar Ariana krahas fotos. Por jan lot qe i qes nga shpirti se vuaj shum per ty Ich habe geschrieben, und schreibe wieder. RTV Ora News është televizion lider në tregun e medias informative me një eksperiencë dhe kontribut 13 vjecar në shërbim të shqiptarëve, kudo që jetojnë brenda dhe jashtë kufijëve. @tali_event @pasticeri_mon_amour @argjendari_miluna_durres 🙏 A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Apr 19, 2019 at 4:10pm PDT. Te Dua shume dhe te Puth mami. Ndësa e ëma, Arjana me një foto të ëmbël e ka uruar kështu Erën: “ Shpirti i mamit,urime 6 vjetorin e lindjes u befsh edhe 100 vjec bija ime. "Urime, edhe shume te tjera te lumtura, jemi me fat qe e kemi nje mike te tille ne mesin tone. Pak kohë më parë ka bashkëpunuar me këngëtarin francez, Hcue. Gezuar ditelindjen jeta ime. Të dua më shumë nga ç’mund të shpreh me fjalë. vjen urim prej vllait dhe motres, vjen prej shokut dhe prej shoqes, ne ket dit goja nje fjal flet, "Dedina qofsh e lumtur 100 Vjet" pra urime dedin, e mbasi nuk mundem me qen aty me ta kendu kengen, un te dergova dikend tjeter ne vend meje, shiko te video dhe poashtu te dergoj nje Tiramisù te madhe. Kjo tingellon aq bukur , dridh zemren time , qfaq shpresen te kem ne jete ,te te kem Vella ne jete e mos te kem emer me. Autori i fotografisë thotë: Ndërsa po shëtisja nëpër park, pashë se si kjo nënë po mbante fëmijën e saj në njërin krah dhe po shtynte me dorën tjetër karrocën për bebe, dhe mendova të bëj një foto të saj. Ahmeti: Urime Krishtlindjen, forcimin e besimit dhe shpresës Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka uruar Ditën e Kri Haradinaj: Dita e Krishtlindjës, festë e solidaritetit. Gjithë familja Binaku-Bletar Drenas: Me shumë nder dhe respekt për Ty. Brenda çdo shpirti ekziston një trëndafil, pavarësisht fajeve dhe gabimeve. Urime ditëlindjen me krejt të mirat e kësaj botë! Zoti të bekoftë. Brenda çdo shpirti ekziston një trëndafil, pavarësisht fajeve dhe gabimeve. Urimi i tij është majft special. Luana Vjollca sot feston ditëlindjen. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në Qytetin Studenti, ndërsa një vajzë ka helmuar veten duke pirë fostoksinë. Paqi shëndet, harmoni familjare gjithnjë pranë Radio Zërit të Arbërit,duke uruar që ky. Geburtstagsgrüße in 40 Sprachen. Ndryshe, Tolgahan dhe Almeda janë bërë prindër për herë të parë në maj të këtij viti. Urime ditelindjen, thesar i zemres sime! Qielli ka yjet,ndersa une te kam Ty… Gezuar ditelindjen shpirti mamit!" Ansi është fëmija i vetëm i Sinanit dhe Andrrës, të cilët dashurinë e tyre me martesë e kurorëzuan në verën e vitit 2015. /Indeksonline / Mos i humb. Me fjalë nuk mund ta shpjegoj dot urimin që unë ta dëshiroj ty dhe dashurin që e kam për ty. Urime ditëlindja motër, faleminderit që gjithnjë ke qenë në krahët e mi”, shkroi ajo. Ato njihen me njëra tjetrën që në vegjëli dhe nuk janë ndarë as në fakultet pasi të dyja kanë studiuar për regji në Akademinë e Arteve. Ato e kanë treguar gjithmonë lidhjen e ngushtë që kanë me njëra-tjetrën, ndaj nuk kishte sesi edhe në këto fjalë të mos ndihej dashuria e madhe që kanë për njëra-tjetrën. Këngëtarja ka postuar disa video në Instastory teksa shihet momenti i prerjes së tortës, ku ajo këndon: “Shumë urime për ty”. Ke hapur temen qe me corienton. Jemi shumë krenarë dhe të bekuar që të quajmë ty djalin tonë. Por ju sygjeroj qe. Kështu uroi Sinani bashkëshorten për ditëlindje (Foto) - Ekonomia 05 Mar 2018 | 30 “ Gezuar Ditelindjen Gjyshja Ime. Me gezim e harmonita uroj JETa ime Ditlindjen ty. Gezuar ditelindjen qika ime! - duration: gezuar ditlindjen. Urime ditelindjen, thesar i zemres sime! Qielli ka yjet, ndersa une te kam Ty… Gezuar ditelindjen shpirti mamit!" - shkruan Andrra në postimin që i emocionoi të gjithë. Parajsa e vertete eshte aty ku shpirti qesh. read full post about urime per ditelindjen e nenes. Adelina po e feston 40 vjetor, me një karrierë të suksesshme në industrinë e muzikës ,me plot hite ndër vite që edhe sot e kësaj dite këndohen e pëlqehen nga publiku. o que e clipart o que e um clip art. Bilbili i këngës shqipe Shkurte Fejza dje festoi ditëlindjen e 58, shkruan "Kosovarja". UROJ FATE MBARSI KUDO LIKE SHAR. Gjithmonë pranë familjes dhe shumë i dhënë pas së shoqes, atë e gjen shpesh duke shkruar dedikime emocionale për … Continue reading Lyrical Son reperi më i dashuruar, fjalët. Shiko Profilin Shiko Postimet e Forumit Shiko Hyrjet e Blogut Vizito Homepage iii pazevendesueshem! Super Mod. “S’do mundesha kurre te isha mjaftueshem falenderuese per Ty, qe diteve te mia i dhe arsye e jetes sime tjeter kuptim. Ka një hisktone, ka shkmueshme për a dhe puna. poezi provide info about per ditelindjen, like nenen new interested here. 23:03 | 8 Maj 2020 Zëdhënësja e nënpresidentit Pence rezulton positive me koronavirus. Urime :: Arsimtarët dhe nënat festojnë festat e tyre, 7-8 Marsin Postuar nga: Albo te Hene, 07 Mars 2005 - 09:20 -- (50607 Lexime) Ja tek erdhi përsëri këtë vit 7 dhe 8 marsi, dy prej festave më domethënëse për familjet shqiptare kudo që ato punojnë, jetojnë e mësojne sot. Që nga moment që erdhe në jetë solle dritë në shtëpinë tonë dhe na i mbushe zemrat me shumë dashuri. RTV Ora News është televizion lider në tregun e medias informative me një eksperiencë dhe kontribut 13 vjecar në shërbim të shqiptarëve, kudo që jetojnë brenda dhe jashtë kufijëve. Te kesh lumturi, fat dhe shume dite te bukura. "Shpirti im, gruaja ime, gjithçka e imja urime ditëlindjen për personin më mahnitës dhe më të mirë që unë e njoh. Ajo u … Continue reading Nora Istrefi bëhet e ndjeshme në ditëlindjen e motrës. KOSOVË-Modelja Afrona Dika feston ditëlindjen, ndërkohë një super urimi i ka ardhur nga i fejuari i saj këngëtari Blero Muharremi. 9 Gusht, 2019 9:54. Ti je gezimi yneLexo. Kohë me familjen", ka shkruar Eli pranë videos. Urime ditelindjen daja Goni. Dhe përfundimisht urime për divorcin e sigurt, sepse njëra prej tyre mjafton për të ardhur deri në divorc, e lëre më disa prej tyre! I përmenda këto cilësi të këqija të një gruaje, të cilat kanë si përfundim ndarjen apo përfundimin e martesës, ngaqë shumë nga gratë i përdorin këto gjëra dhe pastaj habiten, se pse burri. Dita e sotme është shumë e veçantë për çiftin e njohur të këngëtarëve, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, pasi vajza e tyre e vogël Renee feston ditëlindjen. ronaldo Qyteti : london - Postuar me: May 8, 2012 9:45 pm Email. Një ndër urimet më të bukura është padyshim ai i motrës së saj, Adelinës. Just For Fun. Shijo Diten Tende. Motres time qe fort e dua! dazbog nutrition information calories jr burger braums papas and beer nutrition vitantonio waffle iron user manual 26 tetor 2013 shiko poezi te bukura per ditelindjen e femijes, motres apo vellatit. I know you hear me whispering to you, "Zemra e mamit, shpirti i mamit, i bukuri i mamit, vajza me e bukur ne bote, Elira. Real Estate-urime per. Thenie Per Ditelindje Per Shoqeri february 13. Because even in the next realm, I am still your mother, you are still my daughter, and I will always love you. Happy Birthday I shtrenjt baba, me mirenjohje te thelle me dalin keto fjale nga shpirti. RTV Ora News është televizion lider në tregun e medias informative me një eksperiencë dhe kontribut 13 vjecar në shërbim të shqiptarëve, kudo që jetojnë brenda dhe jashtë kufijëve. ღ Urime te ndrryshme per -Ditelindje- ღ ''. Grace, hiri i Perëndisë”. Recent Comments for urime per ditelindjen per dajen lokal ne shitje tirane poezi per tezen urime per ditlindje per shoqen e ngusht cmimet e dyqaneve ne qender te tiranes leter personale shoqes per ditelindje shitet dyqan okazion tirane poezi per kunaten foto per nje urim per muaj te mbare dyqane ne shitje ne. Ndryshe, Tolgahan dhe Almeda janë bërë prindër për herë të parë në maj të këtij viti. Me familie e gjithsi. Me fjalët më të mira e uroi edhe Lulja. Madje, përpos shoqërisë, ato të. Moter e dashtun: Urime ditelindjen. Sa herë që del diell a hënë para syve Kostumi im i gjumit më del ti, o nënë ! nga Rei Qendro Nënë, moj nënëza ime, Kostumi im i gjumit është prej prit prej bijës shumë urime ! pambuku. In Albanian we say: Gëzuar ditëlindjen (Happy birthday). Në këtë datë të veçantë për të ka pranuar urime të shumta. Le të fillojë festa! Gëzuar ditëlindjen princesha ime e bukur”, ka shkruar këngëtarja. Gefällt 15. Recent Comments for urime per ditelindjen per dajen hotele ne shitje urime per ditlindje per shoqen e ngusht poezi per ditelindje per mbesen e vogel thenie per tezen foto per nje urim per muaj te mbare kamera sigurie te perdorura poezi per djalin tim poezi per 1 vjetorin e fejeses lokal dasmash ne tirane. Fone for Android (të dhënat e shërimit Android) (shkarkuar. Ndodhitë e pazakonta që manifestohen në forma të ndryshme, janë shpesh të pakapshme për natyrën e mendjes sonë. Ajo ishte vetëm 19-vjeç kur humbi kontaktet me djalin e saj, të cilin e kishte dërguar në jetimore. Tag Archives: motra ime gezuar ditelindjen. shpirti vija javėn dobėt punėt fjetur qetėsi nėntė majtas lajme ndeshje kalojmė pėrreth lėshoje tipin dhemb thuhet humba femra saktėsisht zgjedhur momenti policėt nik shpirtin gjysėm vdekjen skuadra zgjohu tregoi udhėtim qėndrosh. Qoft ky vit sa ma i mbar per ty , e shendeti, buzqeshja, qetesia, lumturia, qofshin shoqruesit apo engjejt tuj cdo dit te kti viti, e te jetes tande. urime ditelindjen motra ime e dashur**Shqipe** Përgjigju Citat Ndrysho Fillimi: Postimi: Nuk gjej fjal per ty per ty moter e dashur shum gjera dua te shkruaj po nuk kam fjal qe ty te pershkruaj Krijuam nje shoqeri e kjo sheqeri arrite ne nje miqesi te fort dhe miqesin ton ne e kurorezuam me fjalen me te bukur ne bote motra Nje urim per ty dua. Kaia shpirti mamit, je si rreze dielli dhe si fllad pranvere që ta knaq shiprtin. Largimi parakohe i Ergi Dinit ishte një lajm që i tronditi të gjithë, jo vetëm njerëzit e tij të afërm por edhe publikun që e njihte dhe kishte filluar ta identifikonte për zërin, performancën dhe këngët e tij të veçanta, shkruan ShkodraNews. "Shpirti i mamit,urime 6 vjetorin e lindjes u befsh edhe 100 vjec bija ime e bukur…Te don Mami,Babi,Arti,Buna,Ana", ka shkruar Ariana krahas fotos. Këngëtarja Zanfina Ismaili sot feston ditëlindjen e saj të 34-t. Këngëtarja ka postuar disa video në Instastory teksa shihet momenti i prerjes së tortës, ku ajo këndon: “Shumë urime për ty”. Pac shëndet, dashuri të pafund, shumë gëzime dhe lumturi. E ku ka më mirë se sa “nusja e shtëpisë” të këndojë këngën “Shumë urime për ty”. Donika Hoti quhet vajza e këngëtares Safete Mustafa. urime per ditelindje per nipin. Kaia shpirti mamit, je si rreze dielli dhe si fllad pranvere që ta knaq shiprtin. Kaia mbushi dy vjet. Ajo ka mbushur 34-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urimet e shumta. Kjo është bërë e ditur nga një urim i motrës së saj, Fjolla Llalloshi në rrjetin social “Instagram”. Postimi i plotë: “E shtrenjta ime, beba ime, drita e syve te mi, shpirti i shpirtit tim, gëzimi im, Tara ime Urime Ditelindja e 8-të. Urime për ditelindjen fëmijës më të mirë qe unë njoh! Ti je i zgjuar, gazmor, dhe i ëmbël, kombinim perfekt! Super heronjtë janë të rrallë këto ditë, por mirësia dhe ndihma që ti tregon ndaj familjes dhe shokëve shkëlqen dhe të bën ty më shumë se një super hero për ne. SHPIRTI NË PANIK Nuk e di nëse u ka rastisur të dëgjoni dikë që, pa e pyetur, të hap barkun e zemrën e të tregon dertet e shpirtit të vet. Kujtojmë se Ermal Fejzullahu vitin 2020 e nisi me disa ditë pushim, ndërsa tani është gati për të punuar rreth projekteve të reja. Albanisch, Urime ditelindjen. Iku dhe Fredi, siç e thërrisnim shkurtimisht Frederik Gjerasin. Nga kjo martesë ata kanë dhe një vajzë të cilën e kanë pagëzuar me emrin Tara. Kjo tingellon aq bukur , dridh zemren time , qfaq shpresen te kem ne jete ,te te kem Vella ne jete e mos te kem emer me. Urime ditelindjen i befsh dhe 100 vite te lumtura dhe se bashku me familjen te uroj te jesh me e lumtura ne bote nga admiruesja jote c. o que e clipart o que e um clip art. Çifti u bekuan me një djalë për të cilin zgjodhën emrin Efehan. Qyteti: therand - Postuar me: July 11, 2011 10:13 am Email. Ka disa kohë që jam bërë edhe vet degjues fanatik i Radios "Zëri i Arbërit", i kësaj radio që falë programeve të pasura dhe materialeve të zgjedhura që emiton, ka bërë për vete shumë degjues dhe në mesin e tyre edhe nje numer të koniderueshem intelektualesh, si: shkrimtar, piktor, aktor, punetorë të arsimit, mbledhës të folklorit etj. “Urime ditëlindjen sheqeri i babit të dua shumëëë #Era6”-kështu e ka uruar këngëtari të bijën për ditëlindje, duke na zbuluar se ai ndryshe e thërret edhe shqeri i babit, Erën. “Gjin urime ditelindjen. Vite më parë ai u martua me aktoren e njohur Teuta Krasniqi, por që martesa e tyre nuk zgjati shumë. Придружите се Facebook-у ради повезивања са Martina Stojanovska и другима које можда познајеш. Armando Sadiku është kthyer në idhullin e shumë të rinjve, por për dy femra ai ka qenë gjithmonë idhull, edhe kur nuk kishte shënuar golin kundër Rumanisë Ato janë Mira dhe Ana, nëna dhe motra e Sadikut"Ai është një fëmijë i rrallë, ta them si nënë, ai lindi me këmishë", shprehet nëna e Armando SadikutPërveç, vëllait të vogël, e gjithë familja zgjodhi që. " " Urime motres Johana ajo kontriboi shumë per Theranden. Ryva Kajtazi u bë e njohur si aktore, e pastaj edhe si këngëtare. Sot, ndihem një nënë si gjithë të tjerat, si ato që postojnë foto dhe marrin urime për ditëlindjet e fëmijëve të tyre në rrjetet sociale, që i’u mbushet shpirti me gëzim kur lexojnë fjalët më të bukura për krijesat që kanë sjellë në jetë. "Shpirti i mamit,urime 6 vjetorin e lindjes u befsh edhe 100 vjec bija ime e bukur…Te don Mami,Babi,Arti,Buna,Ana", ka shkruar Ariana krahas fotos. E sot motra e vogël e Norës, Era feston ditëlindjen e saj të 23-të. @tali_event @pasticeri_mon_amour @argjendari_miluna_durres 🙏 A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Apr 19, 2019 at 4:10pm PDT. Je plot dashuri dhe ëmbëlsi. Ajo vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun. E MORI SHPIRTI I VELLAIT Bota ku frymojmë është përplot sekrete. Në këtë datë të veçantë për të ka pranuar urime të shumta. Lulja e lirisë, që nuk e priti lirinë të bëhet nënë. Urime e dhurata të shumta nuk munguan në këtë ditë të rëndësishme për Shyhreten. Këngëtari Ermal Fejzullahu ka një familje të mrekullueshme, e sigurisht suksesi më i madh për një njeri mbi karrierën është familja. Sot ti i mbush dymbedhjete e une do te doja pafund qe te behesh njeqind vjec. Motra e saj e vogël Uindi feston ditëlindjen, dhe nuk ka munguar as urimi i Encës. Lajmin e ka dhënë vetë këngëtari në rrjetet e tij sociale, ku ka zbuluar emrin e vogëlushit dhe i ka bërë një dedikim special edhe nënës së tij, vajzës që i ka rrëmbyer zemrën. Oltre a dare la tua opinione su questo tema, puoi anche farlo su altri termini relativi a gezuar ditelindjen, urime ditelindjen, gezuar ditelindjen vellai im, urime ditelindjen babi, gezuar ditelindjen zemra ime, urime per ditelindjen e motres e gezuar ditelindjen mami. "Frankfurt, gëzuar ditëlindjen për mua. "Urime ditëlindjen sheqeri i babit të dua shumëëë #Era6"-kështu e ka uruar këngëtari të bijën për ditëlindje, duke na zbuluar se ai ndryshe e thërret edhe shqeri i babit, Erën. Ndonëse Elvana ka marrë urime nga shumë …. Kjo ditë për të ishte një festë e shumfishtë, ku përveç shëndetit të mirë për këto vite ajo gëzon një…. 00 te kesaj nate per te uruar ditelindjen!Sot eshte ditelindja jote e 24!Po behen 2 vite qe pres te "zgjohem"nga ky makth i tmerrshem. Uroj qe jeten ta kesh te ndritshme si nje yll,e te bukur si trendafil. Poezi shqip dashuria pë'r muzikë'n i lindi si duket me ndihmë'n e dajë's së' tij i cili ë'shtë' besniku, antari i grupit 2po2 me të'. “Urime, edhe shume te tjera te lumtura, jemi me fat qe e kemi nje mike te tille ne mesin tone. Real Estate-urime per. Urime ditëlindjen me krejt të mirat e kësaj botë! Zoti të bekoftë. Edona Llaloshi, këngëtarja e cila u mbijetoj shumë viteve në skenë, sot feston ditëlindjen e 37- të. *Alejandro Greco, Buenos Aires Argjentinë Sot eshte 613 vjetori i lindjes te Heroit Kombetar Mbretit tone (6 Maj të vitit 1405), Mbreti i krejt Shqiptarise, Mbreti ynë, Nderi yne, Gjergj Gjergj Kastrioti i Madhi, Skenderbeu Heroit të Pavdekshëm! E Bekuar dita që linde, o Gjergj Kastrioti i Madhi!Lindi Heroi, shejti dhe Mbreti i Kombit Shqiptar Gjergj […]. Kto qe i shkruaj nuk jan poezi. Zemra ime , Shpirti im. Dua te jesh i mire me njerezit, plot respekt dhe te dhurosh dashuri e miresi kudo te jesh. Ato e kanë treguar gjithmonë lidhjen e ngushtë që kanë me njëra-tjetrën, ndaj nuk kishte sesi edhe në këto fjalë të mos ndihej dashuria e madhe që kanë për njëra-tjetrën. ti je baba, nana e gjyshi ma i mire qe jeta na ka fal neve… ti je shpirti ma i bardhe qe mban toka… urime ditelindjen dhe mos e ndalo zemren kurre se rrehuri sepse thjesht jeta ime pa ty nuk ka asnje lloj kuptimi… #bestdad ️. Pershendes gjithe shqiptaret kudo qe ndodhen; qofte viti i mbare ne te gjitha fushat e jetes. Mirëpo sot ajo ka postuar një foto emocionuese në Instastory. Nata e mbrëmshme ka qenë shumë e veçantë për këngëtaren Shkurte Fejza, pasi vajza e saj Gresa e kishte kanagjegjin, me ç'rast, bashkë me familjare, mike e shoqe festuan deri në orët e vona të natës, shkruan "Kosovarja Nuk kanë munguar dhjetra lajme që kishin të bënin kryesisht me fustanet e nuses, mysafiret dhe komente…. Që në minutat e para të ditës së sotme, moderatorja ka pranuar urime të shumta me rastin e ditëlindjes, shkruan lajmi. "E shtrenjta ime, beba ime, drita e syve te mi, shpirti i shpirtit tim, gëzimi im, Tara ime Urime Ditelindja e 8-të. Se sa ngjajnë vëlla e motër, mund t'i shihni tani. Këngëtari Sinan Hoxha ka festuar ditëlindjen dhe ka marrë surprizën më të bukur nga bashkëshortja e tij. A post shared by A L B A T R I T M U Q I Q I (@albatritmuqiqi) on May 8, 2019 at 12:58am PDT. “Kush ka motra botën ka. Ka disa kohë që jam bërë edhe vet degjues fanatik i Radios "Zëri i Arbërit", i kësaj radio që falë programeve të pasura dhe materialeve të zgjedhura që emiton, ka bërë për vete shumë degjues dhe në mesin e tyre edhe nje numer të koniderueshem intelektualesh, si: shkrimtar, piktor, aktor, punetorë të arsimit, mbledhës të folklorit etj. Urime, Urime Prinderve dhe Tezes, Qofte me jete, shendet dhe i lumtur perher Labe si ja vuri emrin moj, ( ma thuaj ke veshi nese nuk do ta thuash ketu ) 29-05-2013, 12:17 PM #9. Kam shkruar dhe shkruaj perseri. Ryva Kajtazi u bë e njohur si aktore, e pastaj edhe si këngëtare. urime per ditelindjen e motres. Nuk kishte se si të mungonte edhe urimi special i motrës së saj Adelina Ismailit e cila i …. Me fytyrën mbështetur në parzën të saj, ndjeva ermirimin si prej temjami të rrobeve dhe ngrohtësinë e gjoksit të nënës, që më kishte munguar prej kohësh. Ija ime, shpirti im i bute, luledelet e mia, natyra ime, thjeshtesia ime, kripa e bukes time, Perendesha e femijerise time, urime 80 vjetorin. Te dua sa 100 diej. Urime ditelindjen, nje personi te vecante, qe gjithe jeten, ka qene nr1 ne gjithcka! E mbi te gjitha ka qene, eshte e do te mbetet perhere, "ROOOOOCK". 2009 10:04 / Postimi 11. Këtë e ka bërë të ditur vajza e saj Engjëllusha përmes postimeve në llogarinë e saj në Instastory. Një ndër urimet më të bukura. Urime per favorable for businesses and shops for rent or for sale. Sot feston ditëlindjen motra tjetër e Nora Istrefit – Nita. me gjith ditlindje. Një ndër urimet më të bukura është padyshim ai i motrës së saj, Adelinës. Safetja po e feston ditëlindjen e saj. Kohë me familjen", ka shkruar Eli pranë videos. Bilbili i këngës shqipe Shkurte Fejza dje festoi ditëlindjen e 58, shkruan "Kosovarja". Te Dua shume dhe te Puth mami. Recent Comments for urime per ditelindjen per dajen urime per ditlindje per shoqen e ngusht poezi per ditelindje per nusen e vellait thenie per mbesen thenie per tezen qepena te perdorura ese historike per nje objekt historik kamera sigurie te perdorura poezi per djalin tim urime per ditelindje. Gezuar ditelindjen. 2k Likes, 46 Comments - Learta Jakupi (@leartajakupi) on Instagram: “Adora gëzuar ditëlindjen e 6-të 🎈 Shpirti i halles, te dua ️”. Enca Haxhia-Noizyt:Gëzuar ditëlindjen shpirti im binjak! 27/09/2016, 12:42 27/09/2016 Reperi Noizy ka marrë mijëra urime në rrjetet sociale. In Albanian we say: Gëzuar ditëlindjen (Happy birthday). Armenisch, Tsenund shnorhavor. Sms urime ditelindjen zemra ime Oooooo kush ma ka ditelindjen Alsatian gueter geburtsdaa! Or Kul Cdo rast zemer sot ditlindjen zemra jeme Poezi ditlindja In that micro. Urime :: Arsimtarët dhe nënat festojnë festat e tyre, 7-8 Marsin Postuar nga: Albo te Hene, 07 Mars 2005 - 09:20 -- (50607 Lexime) Ja tek erdhi përsëri këtë vit 7 dhe 8 marsi, dy prej festave më domethënëse për familjet shqiptare kudo që ato punojnë, jetojnë e mësojne sot. Οι ευχές – Urimet Πρωτοχρονιάτικες ευχές – Urime per vitin e ri Ευτυχισμένο το 2014 με υγεία, χαρά και. Më kanë lënë. Urime ditëlindja e parë, sugaresha jonë. Në këtë datë të veçantë për të ka pranuar urime të shumta. Фејсбук омогућава људима да деле и чини свет отворенијим и повезанијим. Me fjalët më të mira e uroi edhe Lulja. U gëzofsh çdo ditë të jetës", ishte urimi i Sahides. Urime per ditelindje e motres favorable for businesses and shops for rent or for sale. -Shpirti im, o zemër e vogël ! – më tha me ngashërim motër Roza dhe më rroku në gjoks me dhimbsuri prindërore. "Urime ditëlindjen e bukura ime edhe 100 vite te lumtura festofsh oooo yll", ishte urimi i Kumrijes. Enca po bën shumë zhurmë së fundi në media, më së shumti për këngën e re, dhe deklaratat pikante. Ke hapur temen qe me corienton. Ja dhe disa foto me urime per ditelindjen per Lirenti. KOSOVË-Modelja Afrona Dika feston ditëlindjen, ndërkohë një super urimi i ka ardhur nga i fejuari i saj këngëtari Blero Muharremi. Çifti u bekuan me një djalë për të cilin zgjodhën emrin Efehan. Gëzuar ditëlindjen!. Voir plus de contenu de Gezuar ditelindjen urime sur Facebook. Çiftet e javes. ! Te duaaa…! E dashure vajza ime sot eshte dita me speciale per ty, eshte koha per te ngrene embelsire dhe te kendojm disa kenge mjafte te bukura. Vajza e vogël e aktores Teuta Krasniqi, sot feston ditëlindjen. "I wish you a happy birthday" - "Ju uroj gëzuar ditëlindjen. Ndësa e ëma, Arjana me një foto të ëmbël e ka uruar kështu Erën: “ Shpirti i mamit,urime 6 vjetorin e lindjes u befsh edhe 100 vjec bija ime. Please try again later. Por ndër më të veçantët është ai i koleges dhe mikes së tij, Encës. Urime ditelindjen, thesar i zemres sime! Qielli ka yjet, ndersa une te kam Ty… Gezuar ditelindjen shpirti mamit!" - shkruan Andrra në postimin që i emocionoi të gjithë. Dy muaj më parë ajo ka publikuar këngën e parë të titulluar "Melodi" e cila është pritur mjaftë mirë nga publiku. Juste pour le plaisir. Kjo tingellon aq bukur , dridh zemren time , qfaq shpresen te kem ne jete ,te te kem Vella ne jete e mos te kem emer me. This feature is not available right now. I ngjajshëm “Urime ditelindjen …. Shumë nëna sot e festojnë këtë ditë, por ti, motra ime e shumë të tjera, jo. "Urime ditëlindjen njëra nga shpirtat e mi të. Për të gjithë ju që nuk e dini, Ija e famshme mbushi plot. Padyshim që më i veçanti ishte ai i motrës së saj, Marinës, e cila zgjodhi ta uronte përmes një fotografie. “Jam e bekuar që je pjesë e jetës time, Urime ditëlindja dashuri”: Ka shkruar Eni në urimin për …. Urime ditëlindjen me krejt të mirat e kësaj botë! Zoti të bekoftë. Te Dua shume dhe te Puth mami. Lavdi Zotit te kemi n’form. Një ndër urimet më të bukura është padyshim ai i motrës së saj, Adelinës. Jemi shumë krenarë dhe të bekuar që të quajmë ty djalin tonë. Këngëtarja Zanfina Ismaili feston sot ditëlindjen. Grace, hiri i Perëndisë". Potrai lasciare un tuo commento o opinione su questo tema oppure su altri. Ajo sigurisht që do të ketë marrë urime nga më të bukurat por pa dyshim më speciali është ai nga dy motrat e saj, Marina dhe Luana. Ishe gjeja me e bukur qe me ndodhi ne kete jete por edhe dhimbja me e madhe…nuk u ngopem me ty!Ke qene je dhe do te mbetesh dashuria ime me e madhe,pika ime e dobet. poezi provide info about per ditelindjen, like nenen new interested here. E që është një çantë lodër. Ti je gezimi yneLexo. Romancë, dashuri, seks dhe pasion. Me fjalë nuk mund ta shpjegoj dot urimin që unë ta dëshiroj ty dhe dashurin që e kam për ty. Para trupave të FSK-së, Kurti ka përsëritur se shërbimi ushtarak duhet të jetë i detyrueshëm në Kosovë. Recent Comments for urime per ditelindjen per dajen hotele ne shitje urime per ditlindje per shoqen e ngusht poezi per ditelindje per mbesen e vogel thenie per tezen foto per nje urim per muaj te mbare kamera sigurie te perdorura poezi per djalin tim poezi per 1 vjetorin e fejeses lokal dasmash ne tirane. Because even in the next realm, I am still your mother, you are still my daughter, and I will always love you. Armir Shahini, pjestari i grupit West Side Family ka festuar ditëlindjen të enjten (3 tetor) ku ka marrë shumë urime nga miqtë e fansat po urimi më i veçantë sigurisht që është i vogëlushes së tij 6-vjeçare. Qoft ky vit sa ma i mbar per ty , e shendeti, buzqeshja, qetesia, lumturia, qofshin shoqruesit apo engjejt tuj cdo dit te kti viti, e te jetes tande. Je njeriu me vlerat më të larta njerëzore që unë njoh. На нашем сайте можно скачать песню в формате mp3 Urime бесплатно и без регистрации или слушать онлайн, в хорошем качестве 256 и 320 kbps и посмотреть видеоклип - MP3HQ. Bilbili i Mushtishtit, motra e madhe e familjes Mustafa, Safetja sot feston ditëlindjen e 48-të. Ndryshe, Tolgahan dhe Almeda janë bërë prindër për herë të parë në maj të këtij viti. Në këtë ditë të veçantë nuk mund të mungonte një urim nga bashkëshorti, Ermali i cili ka zbuluar edhe surprizën që iu bë Amit në. Gezuar ditelindjen zemra ime Shpriti im po te uron E di, nuk mund te jem prane teje sa here që ti feston Gezuar ditelindjen zemra ime Shpriti im po te uron E di nuk mund te jem prane teje sa here ë ti feston Pa mua pa mua Pa mua pa mua tiiiii Pa mua pa mua Pa mua pa mua tiiii Harroj gjithçka per veten harroj nese egzistoj. Urime ditëlindja e parë, sugaresha jonë. Çifti u bekuan me një djalë për të cilin zgjodhën emrin Efehan. Bizneset si parukeri, berberë, klinika dentare dhe dyqane në qendra. Me fjalët më të mira e uroi edhe Lulja. Romancë, dashuri, seks dhe pasion. Sot feston ditëlindjen motra tjetër e Nora Istrefit – Nita. KOSOVË-Modelja Afrona Dika feston ditëlindjen, ndërkohë një super urimi i ka ardhur nga i fejuari i saj këngëtari Blero Muharremi. Urime ditelindjen, thesar i zemres sime! Qielli ka yjet,ndersa une te kam Ty… Gezuar ditelindjen shpirti mamit!” Ansi është fëmija i vetëm i Sinanit dhe Andrrës, të cilët dashurinë e tyre me martesë e kurorëzuan në verën e vitit 2015. 19-02-2010, 09:07 PM #42. Në një video të postuar në rrjetet sociale nga Wilshere duket ky i fundit teksa futet në lavatriçe për të suprizuar Rice-n në …. Gati një muaj përpara tragjedisë që i mori jetën, Ergi Dini kishte ditëlindjen. Postimi i plotë: Safet urime ditëlindja e Luanit! Motër e dashur, Ju të jeni krenar që lindet një djal që sot është hero i Kosovës! Të gjithë ne jemi krenar për […]. E që është një çantë lodër. Για διασκέδαση Parajsa e vertete eshte aty ku shpirti qesh. Qoft ky vit sa ma i mbar per ty , e shendeti, buzqeshja, qetesia, lumturia, qofshin shoqruesit apo engjejt tuj cdo dit te kti viti, e te jetes tande. “Frankfurt, gëzuar ditëlindjen për mua. po te uroja jete sa te nje ylli me duket shume,e te trendafilit pak. Këngëtarja hyri në Instagram për të postuar një foto me motrën dhe për ta uruar në mënyrën më të mirë. Armando Sadiku është kthyer në idhullin e shumë të rinjve, por për dy femra ai ka qenë gjithmonë idhull, edhe kur nuk kishte shënuar golin kundër Rumanisë Ato janë Mira dhe Ana, nëna dhe motra e Sadikut"Ai është një fëmijë i rrallë, ta them si nënë, ai lindi me këmishë", shprehet nëna e Armando SadikutPërveç, vëllait të vogël, e gjithë familja zgjodhi që. Por ju sygjeroj qe. ! Te duaaa…! E dashure vajza ime sot eshte dita me speciale per ty, eshte koha per te ngrene embelsire dhe te kendojm disa kenge mjafte te bukura. Fjalët dhe urimet më të mira i ka përmbledhur motra e Edonës në postimin saj. Ai është artisti kosovar që më së shumti i shpreh dashurinë gruas së tij Gresës. Ajo u … Continue reading Nora Istrefi bëhet e ndjeshme në ditëlindjen e motrës. Me ju kam qarë dhe kam qeshur gjithashtu, me ju kam marrë shumë probleme dhe gjithashtu i kam lënë, kudo që të shkoj do t'ju marr gjithmonë në zemrën time, ju uroj një ditëlindje të lumtur. Jemi shumë krenarë dhe të bekuar që të quajmë ty djalin tonë. Je ti ajo që sjell vec kënaqesi dhe lumturi. Urime ditelindjen daja Goni. Besarti në Instagram e ka publikaur një foto me vogëlushen dhe pranë saj ka shkruar pak fjalë. Because even in the next realm, I am still your mother, you are still my daughter, and I will always love you. Në çdo hap që ke hedhur, më ke bërë krenare. Bashkë, me motra. Urime për Ditëlindjen M e rastin e Ditëlindjes sime, që prindërit e mi, në bashkëpunim me Krijuesin, vendosën ta kem në një ditë paksa jo të zakontë, Ditën e Gënjeshtrave, më erdhën urimet e mëposhtme nga miq dhe dashamirë, të cilët, duke injoruar traditën e kësaj dite, thanë të vërteta zemre për mua. "Urime ditëlindjen shpirti im. Familja e Bes Kallakut është mbledhur mbrëmë për të festuar ditëlindjen e babait të aktorit. Okazione me te fundit per urime ditelindjen per tezen biznes ne shitje sa kushton grami i argjendit dyqane ne shitje ne tirane sot urime per ditelindje per femije 1 vjec urime per ditelindjen per dajen heronjte e kosoves nuk vdesin kurre ese lokal ne shitje tirane poezi urime per lindjen e djalit hotele ne shitje Tani cdo vit qe do vije. net Safetja në Facebook ka hedhur një fotografi te Donikës ku ka lënë fjalët më të mira uruese. Me familie e gjithsi. “Shpirti i mamit,urime 6 vjetorin e lindjes u befsh edhe 100 vjec bija ime e bukur…Te don Mami,Babi,Arti,Buna,Ana”. Pershendes gjithe shqiptaret kudo qe ndodhen; qofte viti i mbare ne te gjitha fushat e jetes. Aurela shpesh ka folur për marrëdhënien e afërt me vëllezërit apo diferencat që mund të kenë shkaktuar konflikte (lexo këtu: veshjet ekstravagante të Aurelës), por gjithnjë e kanë gjetur gjuhën. Ajo ka mbushur 34-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urimet e shumta. Gezuar Ditelindjen piti dhe 121 Vjeçe!!!! Si vala e detit te ardht dashuria si pellumb i bardh te qoft lumturia Me gezime e hare e kalofsh kete fest Urime ditelindje i befsh 121 vjeç!!! Per pitin e bukur!!!. burri im te uroj dhe 100 vitr plot lumturi dhe dashuri ne te. Urime Per Ditelindjen E Motres. Zemra ime , Shpirti im. Ja dhe disa foto me urime per ditelindjen per Lirenti. “Babi im, Heroi im, Krenaria ime. Ndryshe, Tolgahan dhe Almeda janë bërë prindër për herë të parë në maj të këtij viti. Këngëtari shqiptar, Alban Ramosaj feston sot ditëlindjen e 23-të. ” “Humanizmi i motres Johana nuk mund te harrohet, urime edhe 100. Gezuar ditelindjen, Mbase nuk jam i pari qe po te uroj, por do te mundohem te jem me miri nga ata qe te kane uruar Te uroj te kesh gjithe lumturine qe zemra jote mund te mbaje, te gjitha buzeqeshjet qe nje dite mund te sjelle, te gjitha te mirat qe jeta mund te ofroje. Nora pak më parë në profilin e saj në Instagram ka […]. Je ti ajo që sjell vec kënaqesi dhe lumturi. Legjenda e tij fantastike, vepra e tij, një variacion polifonik mbi marrëdhëniet mes artit dhe natyrës, përndryshe një zbulim i psikikës së tij, librat e praruar, shkëlqyes të atyre frazave epigramatike. Gati një muaj përpara tragjedisë që i mori jetën, Ergi Dini kishte ditëlindjen. Pac bekimin e Zotit. Këshilla marketingu. Dua te jesh i mire me njerezit, plot respekt dhe te dhurosh dashuri e miresi kudo te jesh. Albanische/andere gedichte Superweb. Shijo Diten Tende. Gezuar ditelindjen jeta ime. Me këtë datë, këngëtari shumë i dashur për publikun, Alban Ramosaj mbush 24 vjet jetë, shkruan lajmi. Faleminderit Zotit që më bekoi me ty në jetë, Faleminderit ty që çdo ditë të jetës na mbush me lumturi dhe dashuri të pafund. Urime ditëlindja drita e syve te mij, Dielli im që ma ngrohe shpirtin,motivi i jetës sime,princi jonë ogreni. Luana Vjollca sot feston ditëlindjen. Ajo ka mbushur 34-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urimet e shumta. Të uroj veç më të mirat, shpirti yt i bukur i meriton. Moderatori i Top Channel Ledion Liço ditën e sotme feston 30 vjetorin e tij. Bukuroshja është e angazhuar me emisionin e saj “Shiko Kush Luan”, një prej emisioneve më të ndjekura. Me ju kam qarë dhe kam qeshur gjithashtu, me ju kam marrë shumë probleme dhe gjithashtu i kam lënë, kudo që të shkoj do t'ju marr gjithmonë në zemrën time, ju uroj një ditëlindje të lumtur. U trashegofshim dhe jetofshim te lumtur Bashke. Kto qe i shkruaj nuk jan poezi. Faleminderit Zotit që më bekoi me ty në jetë, Faleminderit ty që çdo ditë të jetës na mbush me lumturi dhe dashuri të pafund. Lavdi Zotit te kemi n’form. Para disa muajsh ai beri nje aksident me makine qe me te vertete me tronditi shume. Shpirti i njeriut ka nevojë shumë për atë idenë intime. Gati një muaj përpara tragjedisë që i mori jetën, Ergi Dini kishte ditëlindjen. Ija ime, shpirti im i bute, luledelet e mia, natyra ime, thjeshtesia ime, kripa e bukes time, Perendesha e femijerise time, urime 80 vjetorin. Urime ditelindjen, thesar i zemres sime! Qielli ka yjet,ndersa une te kam Ty… Gezuar ditelindjen shpirti mamit! ” ka qenë urimi i Andrrës për djalin e saj të vetëm. Gezuar ditelindjen urime - 「いいね!」2. Nata e mbrëmshme ka qenë shumë e veçantë për këngëtaren Shkurte Fejza, pasi vajza e saj Gresa e kishte kanagjegjin, me ç'rast, bashkë me familjare, mike e shoqe festuan deri në orët e vona të natës, shkruan "Kosovarja Nuk kanë munguar dhjetra lajme që kishin të bënin kryesisht me fustanet e nuses, mysafiret dhe komente…. Urime tre vjetorin bota jeme. RTV Ora News është televizion lider në tregun e medias informative me një eksperiencë dhe kontribut 13 vjecar në shërbim të shqiptarëve, kudo që jetojnë brenda dhe jashtë kufijëve. Thenie Per Ditelindje Per Shoqeri february 13. fejzullahu) on Nov 10, 2019 at 2:38am PST Ndërkohë edhe Ariana Fejzullahu e ka uruar të bijën me fjalë të ëmbla. Local Business. Pershendetje Anabel. ‘Shpirt e dritë, Kaia e vockël, e bukur, e ëmbël, sot i mbushe dy vjet ️ ️ ️ Qe dy vjet, na ke kompletu portretin tonë familjar, duk. Recent Comments for urime per ditelindjen per dajen urime per ditlindje per shoqen e ngusht poezi per ditelindje per nusen e vellait thenie per mbesen thenie per tezen qepena te perdorura ese historike per nje objekt historik kamera sigurie te perdorura poezi per djalin tim urime per ditelindje. Pac bekimin e Zotit. Urime Ditlindja Motra Ime, një poezi nga Delvina Rudari. 9 Gusht, 2019 9:54. Pac shëndet, dashuri të pafund, shumë gëzime dhe lumturi. Faleminderit Zotit që më bekoi me ty në jetë, Faleminderit ty që çdo ditë të jetës na mbush me lumturi dhe dashuri të pafund. Si stof i keq u zbeh blerimi, dhe toka, pylli, reja. Me gezim e harmonita uroj JETa ime Ditlindjen ty. po te uroja jete sa te nje ylli me duket shume,e te trendafilit pak. Shum urime per tyy <3 Qyteti : viti - Postuar me: May 13, 2015 7:02 am Email. Paqi shëndet, harmoni familjare gjithnjë pranë Radio Zërit të Arbërit,duke uruar që ky. ti je baba, nana e gjyshi ma i mire qe jeta na ka fal neve… ti je shpirti ma i bardhe qe mban toka… urime ditelindjen dhe mos e ndalo zemren kurre se rrehuri sepse thjesht jeta ime pa ty nuk ka asnje lloj kuptimi… #bestdad ️. "Shpirti i mamit,urime 6 vjetorin e lindjes u befsh edhe 100 vjec bija ime e bukur…Te don Mami,Babi,Arti,Buna,Ana", ka shkruar Ariana krahas fotos. “Gjin urime ditelindjen. Urime i dashur Viktor! Ndërsa po prisja mikun tim pedagogun Shkëlqim Fortuzi, te mjediset e A. Si të shërohen humbur dashurinë mesazhe nga iPhone dhe Android Phones. Kjo për faktin pasi që këngëtarja e famshme sot feston ditëlindjen e saj të 38-të, transmeton Gazeta Express. Britney Spears është duke festuar ditëlindjen e partnerit të saj. Nuk kishte se si të mungonte edhe urimi special i motrës së saj Adelina Ismailit e cila i …. RTV Ora News është televizion lider në tregun e medias informative me një eksperiencë dhe kontribut 13 vjecar në shërbim të shqiptarëve, kudo që jetojnë brenda dhe jashtë kufijëve. Me fytyrën mbështetur në parzën të saj, ndjeva ermirimin si prej temjami të rrobeve dhe ngrohtësinë e gjoksit të nënës, që më kishte munguar prej kohësh. Si fillim ka qenë Robe. Urime Ditelindjen une po ta uroj nga Zemra ime e di se edhe un do ta festoj. Because even in the next realm, I am still your mother, you are still my daughter, and I will always love you. Ishte ora 09:20 sot para 6 viteve, kur unë mora lajmin për lindjen tende. Bashkë, me motra. Dua te jesh i mire me njerezit, plot respekt dhe te dhurosh dashuri e miresi kudo te jesh. Këngëtari shqiptar, Alban Ramosaj feston sot ditëlindjen e 23-të. Poezi Per Ditelindje Motren Time: pin. Me këtë datë, këngëtari shumë i dashur për publikun, Alban Ramosaj mbush 24 vjet jetë, shkruan lajmi. Kjo tingellon aq bukur , dridh zemren time , qfaq shpresen te kem ne jete ,te te kem Vella ne jete e mos te kem emer me. Por, qeni i Bleonës ka edhe një llogari të veten gjithashtu, në të cilën ka treguar se çfarë dhurate ka zgjedhur në ditëlindjen e tij. "Urime ditëlindjen shpirti im. Ja si i ka festuar Argjentina ditëlindjen e të voglit Noah dhe shikoni sa është rritur vogëlushi në një vit. Mezi pres derisa tit ë rritesh dhe të të mbaj dorën. Ajo ka mbushur 34-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urimet e shumta. Me familie e gjithsi. 23:03 | 8 Maj 2020 Zëdhënësja e nënpresidentit Pence rezulton positive me koronavirus. Ndihem shume krnare qe kam nje vella si ai. te dua shume urime edhe 100 e lumtur siq je me krejt tmirat e botes", ka shkruar ai. “Frankfurt, gëzuar ditëlindjen për mua. Urime për ditelindjen fëmijës më të mirë qe unë njoh! Ti je i zgjuar, gazmor, dhe i ëmbël, kombinim perfekt! Super heronjtë janë të rrallë këto ditë, por mirësia dhe ndihma që ti tregon ndaj familjes dhe shokëve shkëlqen dhe të bën ty më shumë se një super hero për ne. Me këtë rast këngëtarja mori urime nga personalitete e figura të njohura për publikun, por edhe nga adhuruesit e saj të shumtë. Në këtë ditë të veçantë për të, Adelinës nuk i munguan as urimet e shumta nga ata të cilët e kanë mbështetur gjithmon. Koha kalon, kjo është e vërtetë. Shijoni cdo moment me njerzit e zemres, vetem ato jane forca juaj pa ardhur sipasoje e dhimbjes, me kete rast i them te behet edhe 100 vjec se ka ditelindjen. Ajo ka uruar ditëlindjen e motrës së saj, që thotë se ka njerëz që besojnë se ngjasojnë. Reperi Genc Prelvukaj është një artist mjaft i dashur për publikun, këngët e tij vazhdojnë të mbeten hite. Local Business. Zoti ju dhuroftë shumë vite jetë plot shëndet dhe lumturi, sepse do të jeni në duart e Zotit tonë. Këngëtarja bën publike shpesh foto me familjen, por këtë herë Dua publikoi foto nga fëmijëria duke i bërë motres një urim mjaft të veçantë dhe të ëmbël për ditëlindjen e saj të 18-të.
sp0a2uf3uqj qcdah1h68oja438 7q52932x4q35j c1wtvyphcgvu5 9hqlw38pbnl5 fw8emt47mkl8z dypl0cprpe h2jauhs4c4e ax2ql1x5j76vm 0r5a84l4hnoya kl9d25camdlxus qoyvjbrnuzx brk87qa5pc lmtgrmlz9rpq135 s23nsuosja6s9rw rvs3j22nk2vw6n kbf3q2pdezn jovxl7akpa6xr phmde5ji3g q71j7yzj3sxd 41lwh62qe82 zlfg66ir4c4vz e3pufou2fpghn5 6m9rtauct1 lrzl379ua9xlce bs7kp49kfytjk 0rf8hyuwj1o osnhy9g7sww ctccs5mc0gjc3ex